برداشتن خال و زگیل مطب خانم دکتر رضوانی قیمت مناسب

مشخصات تماس مرکز

برداشتن خال و زگیل مطب خانم دکتر رضوانی قیمت مناسب_616b4ad796bf5.jpeg

برداشتن خال و زگیل در کمالشهر حصارک و پیشاهگی و دیگر نقاط استان البرز با قیمت مناسب
ویژه آقایان و خانم ها
بدون درد و خونریزی
با استفاده از دستگاه RF
تحت نطر پزشک مجرب خانم
دارای محیطی سالم و کاملا بهداشتی با لوازم کاملا استریل
خالهای صورت و بدن
بدون نیاز به بخیه
بدون بر جا گذاشتن اثر
خال در سایزهای کوچک و متوسط
زمان مراجعه همه روزه
صبح 8:30 الی 13
بعد از ظهر 16 الی 20
تلفن جهت تعیین وقت
02634815171
داشتن یک پوست صاف و سالم نشان دهنده سلامت فرد است. خالها می توانند به دلیل عوامل محیطی، ژنتیکی و یا تغییرات هورمونی بر روی پوست ما ظاهر شوند. در واقع خالها قسمتی از پوستاند که به صورت زائدههایی به رنگهای قهوهای یا سیاه نمایان می شوند.
برای برداشتن خالهای سطحی، پراب RF تأثیر بیشتری دارد تا سوزاندن آن خال، زیرا امکان چال شدن محل خال بسیار کمتر است. همچنین ریموو بسیار سریعتر انجام میپذیرد و خال را در عمق بیشتری از بین میبرد. این کار همان طور که گفته شد از خود جای چال شده ای را بر پوست باقی نمیگذارد. با RF همچنین خالهای داخل ابرو و حتی لبه پلکها را میتوان با ظرافت کامل از بین برد، بی آنکه به موی ابرو و یا حتی مژه آسیبی برسد.
دستگاه RF نوعی دستگاه الکتروسرجری یا دستگاه الکتروکوتر با فرکانس بالای یا رادیوفرکانسی است. به سبب مکانیسم خاص این دستگاه در برداشتن ضایعات و کیفیت بسیار بالای آن، انواع ضایعات پوستی را بدون جای زخم با آن میتوان انجام داد. این دستگاه بالاترین استانداردهای پزشکی دنیا دارد.
دستگاه RF جهت کلیه جراحیها و عملهای زیبایی از جمله: جراحی پلاستیک و زیبایی، جراحیهای دندانپزشکی,ENT, جراحیهای کوچک مثل ختنه و برداشتن خال و زگیل و ککومک به کار میگیرند.

فروشگاه های نزدیک به این مرکز

نظر خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دیگر مطالب این شرکت: