فروش ویتامین e مایع خوراکی

مشخصات تماس مرکز

فروش ویتامین e مایع خوراکی

ویتامین E چیست؟
ویتامین ای یک ویتامین است که در چربی حل می‌شود. این محصول در بسیاری از غذاها شامل روغن‌های گیاهی، غلات، گوشت، مرغ، تخم‌مرغ، میوه‌ها، سبزیجات و روغن‌گندم به صورت مکمل یافت می‌شود. برخی از افراد از ویتامیـن E برای پوست خود استفاده می‌کنند تا از پیری جلوگیری کنند و از اثرات پوستی مواد شیمیایی مورد استفاده برای درمان سرطان (شیمی‌درمانی) محافظت کنند.

ویتامیـن E یک آنتی‌اکسیدان قوی و محلول در چربی است که به محافظت از غشاهای سلولی در برابر آسیب‌های ناشی از رادیکال‌های آزاد کمک می‌کند و مانع از اکسیداسیون کلسترول LDL می‌شود. اصطلاح ویتامیـن E شامل یک گروه از هشت ترکیبات است که به نام توکوفرول‌ها و توکوترینول‌ها شناخته می‌شوند و دارای زیر مجموعه‌های مختلفی هستند که پیچیده ویتامین را در طبیعت یافت می‌کنند. هر یک از این ترکیبات مختلف دارای شیمیایی متمایز و اثرات بیولوژیکی است.

خواص ویتامین ای
غذاهای سرشار از ویتامیـن E شامل روغن کلزا، روغن زیتون، مارگارین، بادام و بادام‌زمینی است. همچنین می‌توانید ویتامیـن E را از گوشت، لبنیات، سبزیجات برگ‌دار و غلات غنی شده دریافت کنید.

ویتامین ای (E) چیست

آنتی‌اکسیدان
ویتامینE یک آنتی اکسیدان است. این ماده به محافظت از سلول های شما در برابر آسیب کمک می کند. این ماده مغذی اساسی به طور طبیعی در بسیاری از غذاها رخ می‌دهد. به عنوان یک مکمل رژیم غذایی نیز موجود است. بعضی اوقات، در غذاهای فرآوری شده است. ویتامین ای محلول در چربی است. این بدان معناست که بدن شما در صورت نیاز از آن استفاده کرده و از آن استفاده می کند.

اصطلاح “ویتامیـن E” هشت ترکیب مختلف را توصیف می‌کند. آلفا توکوفرول فعال‌ترین آن در انسان است.

فروشگاه های نزدیک به این مرکز

نظر خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دیگر مطالب این شرکت: