اسانس ایشن

مشخصات تماس مرکز

اسانس ایشن

اسانس ایشن

اسانس چیست؟
اسانش نوعی محلول یا عصاره الکلی همراه با روغن میباشد که کاربردی تزیینی دارد. نام اسانس فقط برای روغن های تقطیر شده و یا استخراج شده استفاده میشود. اسانس یا همان عطرمایه یک عصارهٔ الکلی است که با روغن مخلوط شده‌است. این ترکیب خاصیت فرار داشته و از مجموعه ای از مواد عالی که در طبیعت به صورت گسترده وجود داد و با نام ترپن شناخته می‌شوند، تشکیل شده‌است.
روش تولید اسانس:
چند روش برای تولید اسانس وجود دارد که شامل موارد زیر میباشد.
1. استفاده از فشار سرد
2. استفاده از روش انفلوراژ( (Enfleurage
3. استفاده از روش استخراج حلال
تاریخچه اسانس
به دلیل عدم وجود مستندات کافی، از دفعات نخستین استفاده از اسانس های خوراکی و عطریجات اطلاعاتی در دست نمیباشد. در ابتدا، از گیاهان و گل ها به عنوان هدیه ای به خدایان و دنیای فرابشری در زمان از دست رفتن یکی از اعضای قبیله استفاده می شده است. با این وجود بدیهی است، در برهه ای اجداد انسان به بوی مطلوب گل ها و استفاده از گیاهان با هدف خوش طعم کردن غذای خود پی برده اند.
انواع اسانس:
اسانس صنعتی:این نوع از اسانس اکثرا برای خوش بو کردن محصولات صنعتی استفاده میشود مثال:مایع دست شویی و ظرف شویی
اسانس خوراکی:این محصول اکثرا به جای طعم دهنده در محصولات خوراکی استفاده میشود مثال:بستنی کیک و …
برند اسانس آیشن:
اسانس آیشن یکی از با کیفیت ترین اسانس های موجود در گروه اسانس های وارداتی میباشد و دارای رایحه بسیار قوی و قیمت مناسب میباشد این محصول به صورت انحصاری توسط بازرگانی اکسین شیمی وارد کشور عزیزمان میشود .
انواع رایحه موجود از اسانس آیشن
1. موز
2. پرتغال
3. لیمو
واردکننده اسانس :
شرکت اکسین شیمی مفتخر است که یکی ار معدود کشور های وارد کننده اسانس میباشد و برند اسانس آیشن را به صورت انحصاری وارد کشور عزیزمان میکند
تجربه ، پیمودن راهی است که با فراز و نشیب بسیار همراه است. شرکت اکسین شیمی با بهره گیری از افرادی توانمند در یک مجموعه دانش محور و با پشتوانه روشهای سنتی ، با تمام امکانات در پیمودن این راه همراه شما بوده و در جهت تحقیق ، توسعه و ارائه بهترین مواد اولیه و خدمات مهندسی مربوطه در جهت رشد هرچه بیشتر صنایع کشور عزیزمان ایران از هیچ کوششی دریغ نمی نماید.
نوع بسته بندی:
اسانس ایشن دارای بسته بندی های 65 لیتری و 25 لیتری
فروش اسانس:
فروش انواع اسانس توسط بازرگانی اکسین شیمی جهت خرید اسانس و یا استعلام قیمت با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید
سرکار خانم هاشمی:
09157695501
جناب اقای علیزاده :
09151068513

فروشگاه های نزدیک به این مرکز

نظر خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دیگر مطالب این شرکت: