فروش پودر پی وی سی پلی وینیل کلراید ، فروش کلرفرم

مشخصات تماس مرکز

فروش پودر پی وی سی پلی وینیل کلراید ، فروش کلرفرم

فروش پودر پی وی سی پلی وینیل کلراید ، فروش کلرفرم

فروش کلرفرم پودری با قیمت ویژه
فروش پودر پی وی سی ، پلی وینیل کلراید و فروش پودر کلرفرم
پلیوینیل کلراید (Polyvinyl chloride) یا پیویسی (PVC) نوعی پلاستیک بسیار پرکاربرد است. به طور عمومی بیشتر از 50٪ از پی وی سی ساخت بشر در ساختمان سازی استفاده میشود؛ زیرا پی وی سی ارزان بوده و خواص ویژه مناسبی دارد. در سالهای اخیر پی وی سی جایگزین مواد ساختمان سازی سنتی نظیر چوب، سیمان و سفال در بسیاری از مناطق شده است.
موارد استفاده فراوانی برای پی وی سی (PVC) شامل وینیل سایدینگ، علامت مغناطیسی کارت ها، برش عمودی پنجره ها، صفحات گرامافون ، لوله ، لوله کشی، کانال و لوازم نصب کردنی ، کیف های ارزان قیمت ، پنجرههای تاریک (بدون دید) و در شکل نرم آن برای لباس ، اثاثه یا لوازم داخلی نظیر پرده ، کف سازی و ساختن سقف، پوسته کابلهای الکتریکی، توپهای بازی سبک وزن وجود دارد.
فروش کلرفرم وارداتی با کیفیت عالی .

سایر مواد از جمله :
فروش پودر کلرفرم
اسید استئاریک
سود پرک
منتول
لانولین
پروپیلن گلایکول
PEG 40
گلیسیرین
ساخارین
انواع ویتامین ها
و غیره موجود می باشد.
در صورت نیاز به سایر مواد شیمیایی که در لیست فوق ذکر نشده است لطفا با ما در تماس باشید تا کارشناسان ما در اسرع وقت تامین کننده مواد شیمیایی مورد نیاز شما باشند.

شرکت شیمی اکسین پارس مفتخر است تمامی اقلام مواد شیمیایی را با بهترین کیفیت و قیمت رقابتی به صورت خرد وکلان هم به صورت حواله و هم در انبار تهران به همکاران و تولید کنندگان گرامی تقدیم نماید.

فروشگاه های نزدیک به این مرکز

نظر خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دیگر مطالب این شرکت: